Projektowanie wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak urządzilismy pokój dziecięcy dla rodzeństwa w Warszawie

Publikacja 2019-08-29 09:55:58
Kategorie Pokoje dziecięce

Pokój dziecięcy jest wnętrzem, które najczęściej poddajemy metamorfozom. Dzieci rosną, zmieniają się ich potrzeby i oczekiwania. Urządzenie pokoju dziecięcego potrafi spędzić sen z powiek rodzicom tym bardziej jeśli stają przed dylematem jak urządzić pokój dla rodzeństwa. Jeśli i Ty potrzebujesz pomysłu , inspiracji to w artykule zamieściliśmy zdjęcia pokoju dla rodzeństwa. To aranżacja pokoju dziecięcego wykonana przez nas pod indywidualne zamówienie. Inne pomysły na pokój dziecięcy znajdziesz na naszym blogu. Jeśli potrzebujesz pomocy w urządzeniu pokoju dla dzieci możesz u nas również zamówić projekt pokoju dziecięcego. Projekty wnętrz wykonujemy pod określone potrzeby, oczekiwania i możliwości finansowe we współpracy z Klientem.

Projektowanie pokoju dziecięcego 

Projektowanie pokoju dziecięcego to bardzo wdzięczny i przyjemny temat ale i wymagający. Pokój dziecięcy to miejsce , które musi spełniać wiele funkcji: sypialni, miejsca do zabawy, miejsca do nauki, relaksu i spotkań z rówieśnikami. Urządzenie pokoju dziecięcego powinno być dobrze przemyślane, układ funkcjonalny dobrze przeanalizowany a wystrój dobrany do wieku, płci i zainteresowań dziecka. Pokoje dla dzieci urządzić możemy na wiele sposobów, w różnych stylach, kolorystyce. Nie koniecznie pokój dla dziewczynki musi być różowy a pokój dla chłopca niebieski. Choć z praktyki wiadomo, że to najczęściej wybierane przez same dzieci kolory. Małe dziewczynki przepadają za różowym, bardzo często kolor ten kojarzy się z pokojami dla małych księżniczek. Dziś chętnie wybieranymi kolorami w pokojach dziecięcych są również pastele, szarości, turkus, mięta, nie brakuje też mocniejszych kolorów jak czerwony, czarny, pomarańczowy, granatowy czy zielony. Urządzając pokój dziecka warto jest postawić na neutralny bazowy kolor do którego będziemy dokładać akcenty kolorystyczne, wzory czy motywy nawiązujące do zainteresowań pociechy. Dzięki temu w prosty i niedrogi sposób będziemy mogli dokonać metamorfozy pokoju dziecięcego poprzez wymianę dodatków.

Pokój dla rodzeństwa. Urządzamy pokój dziecięcy – Warszawa.

Aranżacja pokoju dla rodzeństwa w Warszawie 

W pokoju dla rodzeństwa zaprojektowane zostały: łóżko piętrowe w kształcie domku, zabudowa mebli z szafami i regałami, biurko z regałem i półkami w kształcie domku oraz stoliczek z krzesełkiem dla młodszego dziecka. Pokój dla rodzeństwa urządzony został w kolorystyce nawiązującej do aranżacji całego mieszkania czyli biel, szarość, drewno, pastele. W pokoju na ścianie z łóżkiem znajduje się nowoczesna szara tapeta w gwiazdki, pozostałe ściany są pomalowane w kolorze delikatnej szarości. Kolorem, który przełamuje szarość jest kolor miętowy.

Aranżacja pokoju dla rodzeństwa, łóżko piętrowe domek, kolory miętowy, szary, biały i drewno, półki domki

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)