Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Projekt pokoju dla dwójki dzieci, rodzeństwa, dziewczynki i chłopca

Publikacja 2021-11-23 08:41:52
Kategorie Pokoje dziecięce

Urządzanie pokoju dziecięcego potrafi przyprawić o zawrót głowy. Tym bardziej jeżeli urządzamy pokój dla rodzeństwa dwójki dzieci o odmiennej płci i w różnym wieku.

Pokój dziecięcy powinien być miejscem przyjaznym i bezpiecznym dla dziecka. Aranżacja pokoju dziecięcego powinna być dostosowana do wieku naszej pociechy. Inne potrzeby ma niemowle, inne dziecko w wieku przedszkolnym a jeszcze inne w wieku szkolnym. Pokój małego dziecka powinien być tak urządzony by dawał możliwość swobodnej zabawy, zachęcał do samodzielności A urządzając pokój dla dwójki dzieci musimy pomyśleć o takiej przestrzeni dla każdego z dzieci.

Pokój dla dwójki dzieci: aranżacja wnętrz pokoju dla dziewczynki i chłopca 

Aranżacja wnętrza pokoju dziecięcego została wykonana dla rodzeństwa- dziewczynki lat 5 i chłopca 2, 5 roku. Oczekiwaniem naszej Klientki był pokój zaprojektowany nowocześnie, z meblami gotowymi. Wnętrze pokoju z podziałem na strefy, osobna kolorystyką, podkreślenie stref poprzez zastosowanie dwóch różnych tapet. Dla dziewczynki pastelowy róż, dla chłopca turkus. W pokoju powinno znaleźć się miejsce na przechowywanie ubrań, zabawek oraz miejsce do nauki dla dziewczynki, która nie długo rozpoczyna swoją przygodę ze szkołą.

Projekt pokoju dla rodzeństwa : chłopiec i dziewczynka w jednym pokoju 

Pokój zaprojektowany został w jasnej kolorystyce , której podstawę stanowi delikatna szarość i biel uzupełniona o dodatki pudrowego różu, turkusu i drewna. W pokoju wydzielone zostały dwie strefy, dla każdego z dzieci. Dla chłopca zaprojektowane zostały regaliki do przechowywania w kolorze białym z pojemnymi pojemnikami na zabawki. Na ścianie na której się znajdują zaproponowana została delikatna, dziecięca tapeta, dla chłopca jest również stoliczek z krzesełkiem do prac manualnych. W strefie dziewczynki zaaranżowane zostało biurko z organizerami oraz regał na książki i akcesoria. Na ścianie za biurkiem zaproponowana została fototapeta z motywem konia. Wspólną cześć dzieci stanowią szafy i piętrowe łóżko.

Pomysłów na to jak urządzić pokój dla dziecka jest całe mnóstwo. Jeżeli potrzebujesz pomocy w aranżacji pokoju dla swojej pociechy zapoznaj się z nasza oferta na projektowanie pokoju dziecięcego

Zobacz nasz pomysł na projekt pokoju dla rodzeństwa – dziewczynki lat 5 i chłopca lat 2, 5

Wnętrze pokoju dziecięcego zostało zaprojektowane pod konkretne oczekiwania i możliwości Inwestorki.

Projekt pokoju dla dwójki dzieci, rodzeństwa, dziewczynki i chłopca

Pokój dla dwójki dzieci: łóżko piętrowe, biurko białe, drewno fototapeta z koniem, fototapeta z rybami turkus

Pokój dla rodzeństwa, 5 lat dziewczynka, 2,5 roku chłopiec

ZOBACZ WIĘCEJ MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ:

https://e-wystroj-wnetrz.pl/blog/pokoj-dla-rodzenstwa-w-roznym-wieku-chlopiec-9-lat-i-dziewczynka-6-lat-n480

Podziel się