Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Salon: inspiracje, zdjęcia. Pomysły na nowoczesne aranżacje salonu

Publikacja 2020-03-05 12:45:00
Kategorie Salony

Zastanawiasz się jak urządzić salon? Szukasz inspiracji na wystrój salonu? Potrzebny Ci pomysł na projekt salonu? Zobacz nasze propozycje na nowoczesną aranżacje salonu. W artykule przedstawiamy zdjęcia wnętrz salonu. Są to projekty salonu wykonane przez nas pod indywidualne zamówienie, pod określone potrzeby i możliwości finansowe.  

Salon to tak zwana strefa dzienna w każdym domu czy mieszkaniu. Aranżacja salonu wymaga pomysłu, dobrego planu, przemyślenia potrzeb i nie rzadko duże kreatywności. Bez względu na to czy urządzamy nowy salon czy chcemy dokonać metamorfozy obecnego salonu musimy dobrze rozplanować układ funkcjonalny wnętrza salonu jak również dobrać odpowiedni wystrój salonu. Idealna aranżacja salonu to przestrzeń pasująca do naszych oczekiwań wizualnych ale również zwyczajnie wygodna w codziennym użytkowaniu.

Salon: inspiracje i pomysły na aranżacje salonu 

Salon możemy urządzić w różnym stylu wszystko zależy od tego w jakim wnętrzu będziemy czuć się dobrze. Pamiętajmy, aranżacja salonu ma być dopasowana do nas i naszych oczekiwań nie do panującej mody i trendów. Poniżej kilka pomysłów na projekt wnętrza salonu w różnych stylach.

Salon w stylu skandynawskim- aranżacje wnętrz 

Drewno, biel, szarość, natura, prostota cechuje skandynawski salon. Zdjęcia aranżacji salonu w stylu skandynawskim przedstawiają inne odsłony dzisiejszego stylu skandynawskiego, który nie jedno ma imię.  Pierwsza propozycja to salon w kolorystyce szarości, bieli z dodatkiem drewna i pasteli przełamanych czernią. Wnętrze jest jasne, delikatne ale nie pozbawione charakteru.

Salon w stylu skandynawskim- aranżacje wnętrz

Szarości od kilku sezonów królują w aranżacji mieszkań dając duże możliwości aranżacyjne zestawiamy je najczęściej  z pudrowym różem, pastelami lub intensywnymi, mocnymi kolorami. Białe meble, szary narożnik, zielone dodatki, rośliny i drewno to druga propozycja na salon w stylu skandynawskim.

Salon, białe meble, zielone dodatki, rośliny, drewno

Salon w stylu industrialnym. Zdjęcia 

Cegła, beton, lite drewno, metal i ciekawe  oświetlenie to niektóre z elementów wyróżniających salon urządzonym  stylu industrialnym. Salon na pierwszej propozycji aranżacja w kolorystyce szarości i drewna. Ściany w salonie zaaranżowane są przy użyciu drewna oraz betonu. W salonie znajdują się industrialne meble z charakterystycznymi metalowymi elementami.

Salon w stylu industrialnym. Zdjęcia, Cegła, beton, lite drewno, metal

Druga propozycja to aranżacja salonu industrialnego z sofą w kolorze butelkowej zieleni, drewnem i czernią pojawiającą się w oświetleniu i dodatkach: dywanie, poduszkach i nowoczesnej mapie na ścianie

Aranżacja salonu industrialnego z sofą w kolorze butelkowej zieleni, drewnem i czernią

Salon: nowoczesna aranżacja wnętrza salonu 

Czerń, biel, szarość  z drewnem, tak przedstawia się propozycja aranżacji salonu na przedstawionych wizualizacjach poniżej. Prostota, minimalizm. Główny element dekoracyjny w nowoczesnym salonie stanowi ściana RTV i strefa wypoczynku.

Salon, nowoczesna aranżacja, Czerń, biel, szarość z drewnem

Grube zasłony z miękkich materiałów nawet w zimnym salonie sprawią, nadadzą wnętrzu cieplejszego i bardziej przytulnego charakteru.

Salon nowoczesna aranżacja, Grube zasłony z miękkich materiałów

Salon: beton i drewno na ścianach w salonie 

Salon z betonem na ścianie ? Beton na ścianach w nowoczesnej aranżacji wnętrz nie stracił na swojej popularności, dziś bardzo często towarzyszy mu drewno, które to jest ponadczasowym materiałem pasującym do każdego stylu we wnętrzach.

Salon z betonem i drewnem

Kto powiedział, że to jedyny element dekoracyjny w nowoczesnym salonie?

Salon z betonem, nowoczesne plakaty

Ściany w salonie wcale nie muszą być puste. Nowoczesne plakaty, piękny obraz czy rodzinne fotografie  nadadzą wnętrzu charakteru i domowej atmosfery. 

Salon: aranżacja w stylu nowojorskim i glamour 

Salon w stylu glamour, z elementami glamour a może salon nowojorski? To co raz częściej spotykany wystrój naszych salonów. Aranżacja salonu a w stylu nowojorskim przedstawiona na zdjęciu to połączenie drewna, złota, szarości i mięty. Oświetlenie w części wypoczynkowej jak i nad stołem dodaje wnętrzu charakteru i ekskluzywności.

Salon: aranżacja w stylu nowojorskim i glamour

Zobacz też nasze inne propozycje na aranżacje wnętrz na naszym blogu. Ciężko jest przenieść inspiracje do swojego wnętrza. Ogromna rolę odgrywa samo pomieszczenie, jego metraż układ. To co na zdjęciu jednego wnętrza wygląda świetnie niekoniecznie sprawdzi się u nas. Dlatego nie przenoś w żadnym wypadku całych aranżacji do swojego mieszkania. Jeśli potrzebujesz pomocy w zaprojektowaniu swojego wnętrza koniecznie zapoznaj się znasza ofertą na projektowanie wnętrz online.

Podziel się